How to choose a program?

Something extra

How to choose a program?

Something extra

Blog & inspirace - Proměny

Zdravé stravování a boj proti škodlivým tukům jim změnil život. Přečtěte si příběhy proměn, které se opravdu staly. Podívejte se na naše klienty, kteří díky pevné vůli a krabičkové dietě dokázali zhubnout.

Find out more

 

Lékařka Helena ve svých 33 letech vážila okolo 90 kg, nyní po 2,5 letech váží o polovinu méně a letos v Lomnici u Tišnova zdolala 100km terénní běžecký závod a stala se absolutní vítězkou s časem 9:16:37. S manželem si také splnili životní sen a úspěšně dokončili 2 vytrvalostní závody swimrunu v sérii závodů Ötillö, ve Švédsku a Švýcarsku. Na to že Helena začala s během až v období hubnutí, je to neuvěřitelný výsledek.

Za pouhé tři měsíce se podařilo jednatřicetiletému Ondřejovi pomocí krabičkové diety od Zdravého stravování zhubnout o 14,4 kg, přičemž se zbavil přes 10 kg tuku. Celkový úbytek tuku v těle dosáhl 6,8 % a v pase má Ondřej o 14 cm méně.

Zajímá-li vás, jak konkrétně jeho proměna probíhala, tak pokračujte ve čtení dál.

Přinášíme další úspěšnou a povzbuzující proměnu s krabičkami Zdravého stravování. Objektem proměny byla tentokráte žena. Opět vás provedeme průběhem její redukce hmotnosti, která byla opravdu razantní. Za prvních 10 měsíců zhubla paní Kateřina 22,7 kg a za dalších 14 měsíců 24,8 kg. Celkem tedy zhubla neuvěřitelných 47,5 kg.

Povzbuzení v podobě úspěšných proměn není nikdy dost. Jejich zveřejňováním se snažíme přiblížit úsilí našich klientů o změnu životního stylu a zmapovat postup hubnutí. Věřte, že to, čím si procházíte, zažili i další lidé.

Dnes představíme proměnu 24letého mladého muže, který dostal krabičkové stravování jako dárek k Vánocům a dokonale ho vytěžil. Posuďte sami.

Přinášíme další povzbuzující proměnu. Jak říká úsloví, za vším hledej ženu. Platí to i v tomto případě, kdy krabičkový program Zdravého stravování byl dárkem k narozeninám. Pan Jaroslav ho dostal od manželky, která viděla, že se snaží se sebou a svojí hmotností něco dělat, ale nevěděla, jaká jídla by měla manželovi přesně vařit.

Boj s nadváhou vede mnoho z nás. Patříte také mezi ty, pro které představuje vlastní hmotnost nepřítele číslo jedna?

Don't miss the most important news about Healthy Eating

Don't worry, we will definitely not spam you.
We usually share two most important messages a month.

Your data is safe. Read more about our privacy policy.

 

Facebook Zdravého stravováníFacebook Zdravého stravování

+420 517 070 333Mo-Th:  8:00-17:00
Fr:       8:00-16:00
Su:       12:00-19:00 (delivery inquiries for active customers only)

info@zdravestravovani.cz


Information about our box diet


Copyright ©2024 Zdravé stravování s.r.o. | Design IMPnet, realizace Reperio