How to choose a program?

Something extra

How to choose a program?

Something extra

Blog & inspirace

O zdravém a chutném jídle.

Blog zdravého stravování je skvělým zdrojem informací o tom, jak se stravovat zdravě a vyváženě, aby se podpořilo zdraví a vitalita. Najdete zde recepty, tipy na přípravu chutného a zdravého jídla, proměny našich klientů a cvičící tipy od Andy.

Find out more

 

Připravte si proteinová jídla, která vám dodají dostatek bílkovin. Zasytí vás a podpoří růst svalové hmoty a svalovou regeneraci.

Zajímá vás, jakou roli hrají bílkoviny ve stravě a při hubnutí? Tak právě pro vás je určen tento příspěvek.

Blíží se sezona odhalených paží. Jestliže řešíte, jak zhubnout a zpevnit ruce, tak cvik Arnoldovi tlaky bude pro vás to pravé ořechové.

Pestrý jídelníček znamená nejíst dokola ty samé potraviny. Objevte významné nutriční hodnoty ovsa, ječmene, žita či prosa a naučte se s nimi pracovat.

Nevíte, co si uvařit k obědu? Inspirujte se recepty z krabičkové diety a připravte si zdravý hlavní chod, který vám dodá energii a zasytí.

Necháte se opít rohlíkem a strhnout se trendy, nebo vám záleží udělat vše tak, abyste podpořili správně činnost detoxikačních orgánů a neublížili si?

Věděly jste, že rychlý úbytek tuku během redukce uvolňuje do mateřského mléka toxické látky a že extrémním ponížením energetického příjmu můžete mléko i ztratit?

Nemusíte mít žádné speciální pomůcky, a přesto můžete efektivně cvičit. V případě tohoto speciálního dřepu vystačíte se zdí.

O víkendech Zdravé stravování nevaří, tak jsme připravili receptové inspirace proteinových jídel.

Rádi byste se na jaře pochlubili pevným a zaobleným pozadím? S Andy Voříškovou z FITFAB Strong a jejím cvikem se židlí zformujete zadek během pár týdnů.

Don't miss the most important news about Healthy Eating

Don't worry, we will definitely not spam you.
We usually share two most important messages a month.

Your data is safe. Read more about our privacy policy.

 

Facebook Zdravého stravováníFacebook Zdravého stravování

+420 517 070 333Mo-Th:  8:00-17:00
Fr:       8:00-16:00
Su:       12:00-19:00 (delivery inquiries for active customers only)

info@zdravestravovani.cz


Information about our box diet


Copyright ©2024 Zdravé stravování s.r.o. | Design IMPnet, realizace Reperio