How to choose a program?

Something extra

How to choose a program?

Something extra

Blog & inspirace - Lifestyle

V této části blogu vám přinášíme praktické tipy pro zdravé hubnutí a kvalitní životosprávu. Rozšíříte si znalosti z oblasti výživy a fitness a dozvíte se, jaké potraviny jsou vhodné pro vaši dietu.

Find out more

 

Zajímá vás, jakou roli hrají bílkoviny ve stravě a při hubnutí? Tak právě pro vás je určen tento příspěvek.

Pestrý jídelníček znamená nejíst dokola ty samé potraviny. Objevte významné nutriční hodnoty ovsa, ječmene, žita či prosa a naučte se s nimi pracovat.

Necháte se opít rohlíkem a strhnout se trendy, nebo vám záleží udělat vše tak, abyste podpořili správně činnost detoxikačních orgánů a neublížili si?

Věděly jste, že rychlý úbytek tuku během redukce uvolňuje do mateřského mléka toxické látky a že extrémním ponížením energetického příjmu můžete mléko i ztratit?

Jídelníčky na hubnutí

Sestavit jídelníčky na hubnutí vyžaduje praxi. Připravili jsme pro vás pár rad, které nasměrují k správnému vytvoření redukčního plánu. Držte se jich a zhubnete.

Podle italského přísloví se dá polévka uvařit z čehokoliv, a nejsme daleko od pravdy. Její variabilita z ní dělá sytý pokrm, který nás zahřeje i posílí imunitu. Jak?

Jedním z velmi bolestivých zánětlivých onemocnění je dna, která postihuje klouby. Pouze z 10 % je na vině dědičnost, jinak jde o důsledek špatné životosprávy.

Chůze je zcela přirozený pohyb, který můžeme vykonávat bez ohledu na věk a prospěje naší fyzické i psychické kondici. Navíc nám ukrojí z koláče denní pohybové aktivity.

Porozumněte střevnímu mikrobiomu a jeho fungování, než se bezhlavě pustíte do střevního detoxu, abyste si nepoškodili „druhý“ mozek, jak se střevům přezdívá.

Pouhá dvě stravovací pravidla vám mohou pomoci výrazně ovlivnit vaše zdraví a vykročit za zdravým životním stylem.

Don't miss the most important news about Healthy Eating

Don't worry, we will definitely not spam you.
We usually share two most important messages a month.

Your data is safe. Read more about our privacy policy.

 

Facebook Zdravého stravováníFacebook Zdravého stravování

+420 517 070 333Mo-Th:  8:00-17:00
Fr:       8:00-16:00
Su:       12:00-19:00 (delivery inquiries for active customers only)

info@zdravestravovani.cz


Information about our box diet


Copyright ©2024 Zdravé stravování s.r.o. | Design IMPnet, realizace Reperio